kasy wagi serwis
- Wszystkie urządzenia fiskalne objęte są 12 miesięczną gwarancją.
Niektórzy producenci kas i drukarek fiskalnych wydłużają gwarancję na moduł fiskalny do 5 lat pod warunkiem dokonywania corocznych przeglądów okresowych. Zachęcamy Państwa do tego by przeglądy były dokonywane co 12 miesięcy. Z naszego doświadczenia wiemy, że częstsze przeglądy i konserwacje urządzeń fiskalnych, dokonywane przez doświadczonych pracowników serwisu przedłużają ich żywotność i sprawność.
Koszty napraw gwarancyjnych ponosi Eltrade, łącznie z dojazdem pracownika serwisu w obrębie Szczecina. Naprawy gwarancyjne urządzeń fiskalnych zainstalowanych poza obrębem Szczecina, dokonywane są w siedzibie serwisu Eltrade.
Podstawą dokonania naprawy gwarancyjnej jest posiadanie oryginalnej karty gwarancyjnej i książki serwisowej.
Naprawa gwarancyjna drobnych urządzeń niefiskalnych np. wagi, czytniki, szuflady, metkownice jest dokonywana w serwisie firmy.
- Zdajemy sobie sprawę, że brak sprawnego urządzenia fiskalnego to zatrzymanie sprzedaży i wymierne straty w przychodach, dlatego staramy się by nasz serwis reagował tak szybko jak to jest możliwe na zgłoszone awarie urządzeń. Z reguły naprawy urządzeń dokonywane są w dniu zgłoszenia usterki. Usterki zgłoszone po godzinie 14-tej usuwane są w dniu następnym.
W wypadku awarii usunięcie której wymaga (lub jest zastrzeżona) interwencji serwisu centralnego, urządzenie jest natychmiast wysyłane pocztą kurierską do najbliższego punktu serwisu producenta.
- Prowadzimy pełną ewidencję zainstalowanych i serwisowanych przez nas kas i drukarek fiskalnych. Wiemy kiedy urządzenie zostało zafiskalizowane, kiedy był dokonany przegląd okresowy i kiedy należy wykonać następny. Wprawdzie obowiązek terminowego dokonania przeglądów okresowych ciąży na użytkowniku urządzenia, my o tym z odpowiednim wyprzedzeniem przypominamy i w ten sposób zapewniamy pełne bezpieczeństwo naszym klientom.
GWARANCJA

tel.       91 484 51 31
tel./fax 91 484 47 31
kasy wagi serwis
kasy wagi serwis
kasy wagi serwis
kasy wagi serwis
Kasy fiskalne, wagi elektroniczne, drukarki, taksometry, akcesoria, serwis
biuro@eltrade.com.pl